Освітній процес

ДНЗ №14 Запорізькій дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №14  у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту", Законом "Про мови", Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими нормативними актами та власним статутом. Ліцензований обсяг дітей в закладі (нормативна наповнюваність) - 110 осіб, фактично - 133  (згідно програми "Курс: дошкілля").

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1-го вересня і закінчується 31-го травня наступного року. З 1-го червня до 31-го серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення. План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується завідувачем ДНЗ і погоджується з територіальним відділом освіти Шевченківського району. План роботи на оздоровчий період погоджується з територіальною санітарно-епідеміологічною службою міста Запоріжжя.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання.

Освітній процес здійснюється за програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля".

Річний план роботи закладу на 2020-2021 н.р.

Результати моніторингу якості освіти

Освітня програма ДНЗ №14 на 2020-2021 н.р.