Історія становлення і розвитку дитячого садка «Орлик» починається з 1936 року. Вже більше ніж 75 років в цьому дитячому садку виховують гідних громадян країни, які входять до дорослого життя добре підготовленими, справедливими, скромними і щедрими, терплячими та стриманими, працьовитими і люблячими свою країну.

З 1936-1984 року дошкільний заклад відносився до районного відділу охорони здоров’я. В ньому діяло 6 груп.

Діти виховувались з 5 місяців до 3 років. Одна група- грудничкова, друга група - ходункова, 3-4 група діти віком від 1року 6 місяців до 2 років. 5-6 групи суточні. 80% дітей які відвідували  яслі – їх батьки працювали на Моторо-будівельному заводі.  Працівники заводу робили допопогу в обслуговуванні дитячих ясел. Кількість малюків на той час становила 180 дітей. Цей дім став теплим для маленьких мешканців нашого міста. З 1970 року завідуючою ясель була Осадча Валентина Петрівна. Спрацьований колектив ясель завжди мав перше місце по району, за яке давали - перехідний стяг. Колектив завжди займав перші місця по художній самодіяльності та отримував вимпила та поїздки по рідному місту до запорізького дуба.

В 1984 році на місце завідувачки повстала Смішко Людмила Анатольївна, та працювала до 90-х років. Після цього, деякий час завідуючой були Ворнавська Марія Леонтьївна та Вичикжаніна Людмила Олексіївна.

З 1992-1994 колектив ясель був спромовжній робити на самоті, але ці два роки працював, творив та жив на благо виховування дітей свого рідного краю. У 1994 році на місто керування яслами приходе вихователь з 210 дитячого садка Селезень Наталя Іванівна і працює завідуючкою до 2000 року.

У 2000 році керівником дошкільного закладу стала Шило Наталя Володимирівна. З її приходом колектив закладу почав працювати творчо, керуватись в своїй роботі новітніми педагогічними технологіями, освоювати різноманітні авторські програми. За цей час колектив приймає участь у роботі методоб’єднань, неодноразово були призерами районих та місцевих конкурсів.